TÜRKKEP; KEP, e-Tebligat, e-Fatura, e-Arşiv, e-Saklama ve e-Yazışma gibi hizmetler ile şirketlerin dijitalleşmesini sağlayan Türkiye’nin ilk özel kurumu olarak, tüm bu hizmetlerin aynı noktadan alınabildiği tek hizmet sağlayıcısıdır.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden olan e-Yazışma; kamu kuruluşları ve özel sektör arasındaki;  kamu kuruluşları ve vatandaş arasındaki kurye vasıtasıyla gönderilen, fiziksel ortamda yapılan resmi yazışmaların, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) kullanılarak elektronik ortamda hızlı ve güvenli yürütülmesini sağlayan sistemdir.

TÜRKKEP olarak geliştirdiğimiz zengin EYP (Elektronik Yazışma Paketi) çözümlerimiz, entegrasyon ve danışmanlık hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

EPDK’nın (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) bilgi edinme ve şikâyet başvurularının ve cevaplarının e-Yazışma paketi olarak gönderilip alınabilmesi projesi kapsamında, kurumunuz tarafından ihtiyaç duyulacak gerekli tüm e-Yazışma çözümleri ve hizmetlerini de sizlere sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Detaylı bilgi için: 0 555 292 78 45