EDİRNE Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası TÜRKKEP ile İşbirliği Yaptığını Duyurdu

Kategori: Genel | 0

” Değerli Üyemiz

EDİRNE Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak, KEP (Kayıtlı Elektronik Posta), e-imza, e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter, e-irsaliye, e-saklama ve katma değerli KEP hizmetleri için TÜRKKEP A.Ş  ile anlaşma sağladık.

TÜRKKEP, KEP Hizmet Sağlayıcısı olarak, 25 Şubat 2013 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından, e-Fatura Hizmet Sağlayıcısı (Özel Entegratör) ve e-Fatura Saklamacı Kuruluş olarak da, 27 Eylül 2013 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı’nca (GİB) yetkilendirilmiştir.

TÜRKKEP, Türk Ticaret Kanunu, Tebligat Kanunu ve Vergi Usul Kanunu kapsamında yasal düzenlemesi yapılmış olan, kayıtlı elektronik posta (KEP), e-Tebligat, e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Saklama hizmetlerini kurumsal ve bireysel müşterilerine yetkili hizmet sağlayıcı olarak tek noktadan sağlayabilen ülkemizin ilk ve tek güven kurumudur.

TÜRKKEP, ayrıca e-İmza, e-Defter ve e-Mutabakat çözümleri ile KEP İleti Yönetim Sistemi (KEP Assist), KEP Gateway, e-Fatura Yönetimi Sistemi ve e-Fatura İtiraz Sistemi çözümleri ve entegrasyon hizmetleri ile de kurumsal müşterilerine uçtan uca katma değerli çözümler ve hizmetler sağlamaktadır.

TÜRKKEP e-İrsaliyee-Serbest Meslek Makbuzu ve e-Müstahsil Makbuzu  hizmetlerini, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından zorunlu kılınan altyapı yeterliliği ve standartlarının üstünde ek standartlar ve kalite sertifikalarına göre verebilmek için gerekli tüm hazırlıklarını tamamlamış uygulamanın yürürlüğe girmesini beklemektedir.

Bu anlaşmamız kapsamında, Sizlere tüm ürün ve hizmetleri için; İstanbul ve Ankara’da konuşlu yedekli 2 veri merkezi ve üstün teknik sistem altyapısı, kendisinin geliştirdiği ana yazılım teknolojileri, faaliyet kollarında yüksek uzmanlığa ve yetkinliğe sahip ekibi, 7/24 çalışan Çağrı Merkezi, tüm Edirne genelinde yaygın yetkili TÜRKKEP Başvuru Merkezleri (TBM) ve çözüm merkezleri (TÇM) ile, güvenli, hızlı, kaliteli, kolay ve uygun maliyetlerle, yasal geçerli e-hizmetleri sağlayacaktır.

TÜRKKEP A.Ş. katma değerli  ürün, servis, müşteri hizmetleri alanlarındaki üstünlüklerini ve odamıza özel belirlenen özel indirimli fiyatlarla sunulmuştur.”

 

Kaynak: edirnesmmmo.org.tr