TÜRKKEP, KEP Hizmet Saglayıcısı olarak, 25 Subat 2013 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletisim Kurumu(BTK) tarafından, e-Fatura Hizmet Saglayıcısı (Özel Entegratör) ve e-Fatura Saklamacı Kurulus olarak da, 27 Eylül 2013 tarihinde Gelir İdaresi Baskanlıgı’nca (GİB) yetkilendirilmistir.

 

          TÜRKKEP, Türk Ticaret Kanunu, Tebligat Kanunu ve Vergi Usul Kanunu kapsamında yasal düzenlemesi yapılmıs olan, kayıtlı elektronik posta (KEP), e-Tebligat, e-Fatura, e-Arsiv Fatura ve e-Saklama hizmetlerini kurumsal ve bireysel müsterilerine yetkili hizmet saglayıcı olarak tek noktadan saglayabilen ülkemizin ilk ve tek güven kurumudur. TÜRKKEP, ayrıca e-İmza, e-Defter ve e-Mutabakat çözümleri ile KEP İleti Yönetim Sistemi (KEP Assist), KEP Gateway, e-Fatura Yönetimi Sistemi ve e-Fatura İtiraz Sistemi çözümleri ve entegrasyon hizmetleri ile de kurumsal müsterilerine uçtan uca katma degerli çözümler ve hizmetler saglamaktadır.

 

          ETO Organizasyon & Bilisim Olarak 01 Ekim 2014 Tarihinden İtibaren TBM (TÜRKKEP BASVURU MERKEZİ) Olarak Hizmet Vermekteyiz.